11.02.2017 - НОВИНИ
Големина на шрифта: A A A
"Спартак" - "Калиакра" Каварна 0:4

Обединеният отбор на "Спартак" загуби от "Калиакра" Каварна с 0:4 в контролен мач, игран на стадион "Локомотив".

Гостите откриха резултата през първото полувреме, а през втората част реализираха още 3 гола.

В състава на "Спартак" взеха участие трима нови футболисти, които от няколко дни се подготвят с отбора. Това са: вратарят Чавдар Панайотов (от ФК "Спартак Варна"), халфът Диян Моллов (от "Камчиец" Дългопол, но е юноша на "Сливен") и нападателят Александър Аргиров (от "Несебър").

"Спартак": Георги Георгиев, Джемил Джемил, Кристиян Калудов, Вилиян Денчев, Мартин Киров, Симеон Николов, Динко Динков, Христо Станев, Симеон Симеонов, Ивайло Русев, Георги Бербенков (Чавдар Панайотов, Георги Щерев, Денислав Драганов, Даниел Друмев, Дениз Гюрешчи, Владислав Георгиев, Радослав Радев, Диян Моллов, Александър Аргиров).
АРХИВ НОВИНИ
11.02.2017 "Спартак" - "Калиакра" Каварна 0:4
03.02.2017 "Спартак" - "Септември" Тервел 1:0. Пламен Иванов се присъедини към отбора
02.02.2017 ФК "Спартак 1918" и ФК "Спартак Варна" се обединяват. Обединеният отбор ще играе контролен мач на 3 февруари
01.02.2017 Почина Димитър Беров
01.01.2017 Честита Нова година!
20.11.2016 "Спартак 1918" - "Спринт" Белоградец 5:0
05.11.2016 "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" 0:3
29.10.2016 "Бабушки орли" Момчилово - "Спартак 1918" 0:1
27.10.2016 ФК "Спартак 1918" - с официално писмо до Министър-председателя, Омбудсмана, Министъра на спорта, Кмета на Варна, Председателя на Общински съвет - Варна и Председателя на Държавната агенция за закрила на детето (+видео)
26.10.2016 "Спартак 1918" ще гостува в Суворово
23.10.2016 "Спартак 1918" - "Факел 1935" Гроздьово 9:0
16.10.2016 "Овеч 2016" Провадия - "Спартак 1918" 2:0
10.10.2016 Мачът "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" ще се играе на 5 ноември
09.10.2016 "Спартак 1918" печели служебно с 3:0 срещу "Спортист" Михалич
02.10.2016 "Искра" Генерал Киселово - "Спартак 1918" 0:3. Иван Караиванов направи дарение на представителния отбор
25.09.2016 "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" - прекратен при 0:0
21.09.2016 Мачът "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" ще е на стадион "Спартак". "Спартак 1918" - "Волов" Шумен 1:0 при юношите
18.09.2016 "Спартак 1918" - "Вихър 2016" Вълчи дол 5:0
11.09.2016 "Камчиец" Дългопол - "Спартак 1918" 2:1
10.09.2016 Отборът на "Спартак 1918" за сезон 2016/17 г.