06.08.2015 - НОВИНИ
"Спартак" - срещу "Химик" Девня в първия кръг

Днес бе теглен жребият за новия сезон в Североизточната "В" група. Ще участват 15 отбора: "Спартак 1918", "Бенковски" Бяла, "Ботев" Нови пазар, "Две могили", "Интер" Плачидол, "Калиакра" Каварна, "Кубрат", "Марисан" Русе, "Светкавица" Търговище, "Септември 98" Тервел, "Суворово", "Тича" Долни чифлик, "Химик" Девня, "Черноморец" Балчик и "Шумен 1929".

В първия кръг, на 15 или 16 август,  "Спартак" ще е домакин на "Химик" Девня. 

Програмата за есенния полусезон в Североизточната "В" група":

I кръг
Тича (Долни чифлик) - Калиакра (Каварна) 
Спартак (Варна) - Химик (Девня)  
Шумен 1929  - Марисан (Русе) 
Светкавица  (Търговище) - Септември 98 (Тервел)
Кубрат- Интер (Плачидол)
Бенковски (Бяла) - Ботев (Нови пазар)
Две могили - Черноморец (Балчик)
Суворово-почива
 
II кръг
Ботев (Нови пазар) - Две могили  
Интер (Плачидол) - Бенковски (Бяла) 
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 
Марисан (Русе) - Светкавица  (Търговище) 
Химик (Девня) - Шумен 1929 
Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна) 
Суворово- Тича (Долни чифлик) 
Черноморец (Балчик)-почива
 
III кръг
Спартак (Варна) - Суворово
Шумен 1929  - Калиакра (Каварна)
Светкавица  (Търговище) - Химик (Девня)
Кубрат- Марисан (Русе)
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)
Две могили - Интер (Плачидол) 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) 
Тича (Долни чифлик)-почива
 
IV кръг
Интер (Плачидол) - Черноморец (Балчик)
Септември 98 (Тервел) - Две могили
Марисан (Русе) - Бенковски (Бяла) 
Химик (Девня) - Кубрат
Калиакра (Каварна) - Светкавица  (Търговище)
Суворово- Шумен 1929
Тича (Долни чифлик) - Спартак (Варна)
Ботев (Нови пазар)-почива
 
V кръг
Шумен 1929  - Тича (Долни чифлик) 
Светкавица  (Търговище) - Суворово 1 (Суворово)
Кубрат- Калиакра (Каварна) 
Бенковски (Бяла) - Химик (Девня) 
Две могили - Марисан (Русе)
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)
Ботев (Нови пазар) - Интер (Плачидол)
Спартак (Варна)-почива
 
VI кръг
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)  
Марисан (Русе) - Черноморец (Балчик)
Химик (Девня) - Две могили
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла)
Суворово- Кубрат
Тича (Долни чифлик) - Светкавица  (Тщ)
Спартак (Варна) - Шумен 1929
Интер (Плачидол)-почива
 
VII кръг
Светкавица  (Търговище) - Спартак (Варна) 
Кубрат- Тича (Долни чифлик)
Бенковски (Бяла) - Суворово 
Две могили - Калиакра (Каварна)  
Черноморец (Балчик) - Химик (Девня)
Ботев (Нови пазар) - Марисан (Русе)
Интер (Плачидол) - Септември 98 (Тервел)
Шумен 1929-почива
 
VIII кръг
Марисан (Русе) - Интер (Плачидол)
Химик (Девня) - Ботев (Нови пазар) 
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
Суворово- Две могили
Тича (Долни чифлик) - Бенковски (Бяла)
Спартак (Варна) - Кубрат
Шумен 1929  - Светкавица  (Търговище)
Септември 98 (Тервел) - почива
 
IX кръг
Кубрат- Шумен 1929
Бенковски (Бяла) - Спартак (Варна)
Две могили - Тича (Долни чифлик)
Черноморец (Балчик) - Суворово
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)
Интер (Плачидол) - Химик (Девня)
Септември 98 (Тервел) - Марисан (Русе)
Светкавица  (Търговище) почива
 
X кръг
Химик (Девня) - Септември 98 (Тервел)
Калиакра (Каварна) - Интер (Плачидол)
Суворово- Ботев (Нови пазар)
Тича (Долни чифлик) - Черноморец (Балчик)
Спартак (Варна) - Две могили
Шумен 1929  - Бенковски (Бяла)
Светкавица  (Търговище) - Кубрат
Марисан (Русе) - почива
 
XI кръг
Бенковски (Бяла) - Светкавица  (Тщ)
Две могили - Шумен 1929  
Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна)
Ботев (Нови пазар) - Тича (Долни чифлик)
Интер (Плачидол) - Суворово
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)
Марисан (Русе) - Химик (Девня)
Кубрат - почива
 
XII кръг
Калиакра (Каварна) - Марисан (Русе)
Суворово- Септември 98 (Тервел) 
Тича (Долни чифлик) - Интер (Плачидол)
Спартак (Варна) - Ботев (Нови пазар)
Шумен 1929  - Черноморец (Балчик)
Светкавица  (Тщ) - Две могили
Кубрат- Бенковски (Бяла)
Химик (Девня) - почива
 
XIII кръг
Две могили - Кубрат
Черноморец (Балчик) - Светкавица  (Търговище)
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929
Интер (Плачидол) - Спартак (Варна)
Септември 98 (Тервел) - Тича (Долни чифлик)
Марисан (Русе) - Суворово
Химик (Девня) - Калиакра (Каварна)
Бенковски (Бяла)  почива
 
XIV кръг
Суворово- Химик (Девня)
Тича (Долни чифлик) - Марисан (Русе)
Спартак (Варна) - Септември 98 (Тервел)
Шумен 1929  - Интер (Плачидол)
Светкавица  (Търговище) - Ботев (Нови пазар)
Кубрат- Черноморец (Балчик)
Бенковски (Бяла) - Две могили
Калиакра (Каварна) - почива
 
XV кръг
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла)
Ботев (Нови пазар) - Кубрат
Интер (Плачидол) - Светкавица  (Търговище)
Септември 98 (Тервел) - Шумен 1929
Марисан (Русе) - Спартак (Варна)
Химик (Девня) - Тича (Долни чифлик) 
Калиакра (Каварна) - Суворово
Две могили - почива

Пълната програма, по дати и часове, ще бъде обявена от ЗС на БФС по-късно.

Стана известно още, че халфът Иво Михайлов и нападателят Румен Александров напускат "Спартак", защото ще продължат кариерата си в Гърция. В отбора вече тренира и юношата на клуба Ивън Ганев.

Всички футболисти на "Спартак", които се подготвят с отбора:
 
вратари - Станислав Вълчев, Георги Георгиев;
защитници - Боян Илиев, Калоян Иванов, Вилиян Денчев, Славомир Събков, Георги Щерев, Станислав Ерменков, Евгени Младенов, Йордан Янев, Ивън Ганев;
халфове - Васко Боев, Георги Димитров, Мартин Великов, Тони Атанасов, Динко Динков, Христо Иванов, Даниел Друмев;
нападатели - Тодор Радомиров, Пламен Иванов, Ивайло Русев, Милен Бабаджанов, Лоренцо Демиров.

АРХИВ НОВИНИ
02.02.2017 ФК "Спартак 1918" и ФК "Спартак Варна" се обединяват. Обединеният отбор ще играе контролен мач на 3 февруари
01.02.2017 Почина Димитър Беров
01.01.2017 Честита Нова година!
20.11.2016 "Спартак 1918" - "Спринт" Белоградец 5:0
05.11.2016 "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" 0:3
29.10.2016 "Бабушки орли" Момчилово - "Спартак 1918" 0:1
27.10.2016 ФК "Спартак 1918" - с официално писмо до Министър-председателя, Омбудсмана, Министъра на спорта, Кмета на Варна, Председателя на Общински съвет - Варна и Председателя на Държавната агенция за закрила на детето (+видео)
26.10.2016 "Спартак 1918" ще гостува в Суворово
23.10.2016 "Спартак 1918" - "Факел 1935" Гроздьово 9:0
16.10.2016 "Овеч 2016" Провадия - "Спартак 1918" 2:0
10.10.2016 Мачът "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" ще се играе на 5 ноември
09.10.2016 "Спартак 1918" печели служебно с 3:0 срещу "Спортист" Михалич
02.10.2016 "Искра" Генерал Киселово - "Спартак 1918" 0:3. Иван Караиванов направи дарение на представителния отбор
25.09.2016 "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" - прекратен при 0:0
21.09.2016 Мачът "Устрем" Караманите - "Спартак 1918" ще е на стадион "Спартак". "Спартак 1918" - "Волов" Шумен 1:0 при юношите
18.09.2016 "Спартак 1918" - "Вихър 2016" Вълчи дол 5:0
11.09.2016 "Камчиец" Дългопол - "Спартак 1918" 2:1
10.09.2016 Отборът на "Спартак 1918" за сезон 2016/17 г.
31.08.2016 Програмата за Областното първенство
28.08.2016 98 години ФК "Спартак 1918" Варна!
  
1 2 3 4 5 6 7