06.08.2015 - НОВИНИ
"Спартак" - срещу "Химик" Девня в първия кръг

Днес бе теглен жребият за новия сезон в Североизточната "В" група. Ще участват 15 отбора: "Спартак 1918", "Бенковски" Бяла, "Ботев" Нови пазар, "Две могили", "Интер" Плачидол, "Калиакра" Каварна, "Кубрат", "Марисан" Русе, "Светкавица" Търговище, "Септември 98" Тервел, "Суворово", "Тича" Долни чифлик, "Химик" Девня, "Черноморец" Балчик и "Шумен 1929".

В първия кръг, на 15 или 16 август,  "Спартак" ще е домакин на "Химик" Девня. 

Програмата за есенния полусезон в Североизточната "В" група":

I кръг
Тича (Долни чифлик) - Калиакра (Каварна) 
Спартак (Варна) - Химик (Девня)  
Шумен 1929  - Марисан (Русе) 
Светкавица  (Търговище) - Септември 98 (Тервел)
Кубрат- Интер (Плачидол)
Бенковски (Бяла) - Ботев (Нови пазар)
Две могили - Черноморец (Балчик)
Суворово-почива
 
II кръг
Ботев (Нови пазар) - Две могили  
Интер (Плачидол) - Бенковски (Бяла) 
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 
Марисан (Русе) - Светкавица  (Търговище) 
Химик (Девня) - Шумен 1929 
Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна) 
Суворово- Тича (Долни чифлик) 
Черноморец (Балчик)-почива
 
III кръг
Спартак (Варна) - Суворово
Шумен 1929  - Калиакра (Каварна)
Светкавица  (Търговище) - Химик (Девня)
Кубрат- Марисан (Русе)
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)
Две могили - Интер (Плачидол) 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) 
Тича (Долни чифлик)-почива
 
IV кръг
Интер (Плачидол) - Черноморец (Балчик)
Септември 98 (Тервел) - Две могили
Марисан (Русе) - Бенковски (Бяла) 
Химик (Девня) - Кубрат
Калиакра (Каварна) - Светкавица  (Търговище)
Суворово- Шумен 1929
Тича (Долни чифлик) - Спартак (Варна)
Ботев (Нови пазар)-почива
 
V кръг
Шумен 1929  - Тича (Долни чифлик) 
Светкавица  (Търговище) - Суворово 1 (Суворово)
Кубрат- Калиакра (Каварна) 
Бенковски (Бяла) - Химик (Девня) 
Две могили - Марисан (Русе)
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)
Ботев (Нови пазар) - Интер (Плачидол)
Спартак (Варна)-почива
 
VI кръг
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)  
Марисан (Русе) - Черноморец (Балчик)
Химик (Девня) - Две могили
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла)
Суворово- Кубрат
Тича (Долни чифлик) - Светкавица  (Тщ)
Спартак (Варна) - Шумен 1929
Интер (Плачидол)-почива
 
VII кръг
Светкавица  (Търговище) - Спартак (Варна) 
Кубрат- Тича (Долни чифлик)
Бенковски (Бяла) - Суворово 
Две могили - Калиакра (Каварна)  
Черноморец (Балчик) - Химик (Девня)
Ботев (Нови пазар) - Марисан (Русе)
Интер (Плачидол) - Септември 98 (Тервел)
Шумен 1929-почива
 
VIII кръг
Марисан (Русе) - Интер (Плачидол)
Химик (Девня) - Ботев (Нови пазар) 
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
Суворово- Две могили
Тича (Долни чифлик) - Бенковски (Бяла)
Спартак (Варна) - Кубрат
Шумен 1929  - Светкавица  (Търговище)
Септември 98 (Тервел) - почива
 
IX кръг
Кубрат- Шумен 1929
Бенковски (Бяла) - Спартак (Варна)
Две могили - Тича (Долни чифлик)
Черноморец (Балчик) - Суворово
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)
Интер (Плачидол) - Химик (Девня)
Септември 98 (Тервел) - Марисан (Русе)
Светкавица  (Търговище) почива
 
X кръг
Химик (Девня) - Септември 98 (Тервел)
Калиакра (Каварна) - Интер (Плачидол)
Суворово- Ботев (Нови пазар)
Тича (Долни чифлик) - Черноморец (Балчик)
Спартак (Варна) - Две могили
Шумен 1929  - Бенковски (Бяла)
Светкавица  (Търговище) - Кубрат
Марисан (Русе) - почива
 
XI кръг
Бенковски (Бяла) - Светкавица  (Тщ)
Две могили - Шумен 1929  
Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна)
Ботев (Нови пазар) - Тича (Долни чифлик)
Интер (Плачидол) - Суворово
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)
Марисан (Русе) - Химик (Девня)
Кубрат - почива
 
XII кръг
Калиакра (Каварна) - Марисан (Русе)
Суворово- Септември 98 (Тервел) 
Тича (Долни чифлик) - Интер (Плачидол)
Спартак (Варна) - Ботев (Нови пазар)
Шумен 1929  - Черноморец (Балчик)
Светкавица  (Тщ) - Две могили
Кубрат- Бенковски (Бяла)
Химик (Девня) - почива
 
XIII кръг
Две могили - Кубрат
Черноморец (Балчик) - Светкавица  (Търговище)
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929
Интер (Плачидол) - Спартак (Варна)
Септември 98 (Тервел) - Тича (Долни чифлик)
Марисан (Русе) - Суворово
Химик (Девня) - Калиакра (Каварна)
Бенковски (Бяла)  почива
 
XIV кръг
Суворово- Химик (Девня)
Тича (Долни чифлик) - Марисан (Русе)
Спартак (Варна) - Септември 98 (Тервел)
Шумен 1929  - Интер (Плачидол)
Светкавица  (Търговище) - Ботев (Нови пазар)
Кубрат- Черноморец (Балчик)
Бенковски (Бяла) - Две могили
Калиакра (Каварна) - почива
 
XV кръг
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла)
Ботев (Нови пазар) - Кубрат
Интер (Плачидол) - Светкавица  (Търговище)
Септември 98 (Тервел) - Шумен 1929
Марисан (Русе) - Спартак (Варна)
Химик (Девня) - Тича (Долни чифлик) 
Калиакра (Каварна) - Суворово
Две могили - почива

Пълната програма, по дати и часове, ще бъде обявена от ЗС на БФС по-късно.

Стана известно още, че халфът Иво Михайлов и нападателят Румен Александров напускат "Спартак", защото ще продължат кариерата си в Гърция. В отбора вече тренира и юношата на клуба Ивън Ганев.

Всички футболисти на "Спартак", които се подготвят с отбора:
 
вратари - Станислав Вълчев, Георги Георгиев;
защитници - Боян Илиев, Калоян Иванов, Вилиян Денчев, Славомир Събков, Георги Щерев, Станислав Ерменков, Евгени Младенов, Йордан Янев, Ивън Ганев;
халфове - Васко Боев, Георги Димитров, Мартин Великов, Тони Атанасов, Динко Динков, Христо Иванов, Даниел Друмев;
нападатели - Тодор Радомиров, Пламен Иванов, Ивайло Русев, Милен Бабаджанов, Лоренцо Демиров.

АРХИВ НОВИНИ
17.05.2016 УС на ФК "Спартак 1918" кани журналистите в четвъртък на стадион "Спартак"
04.05.2016 Мачът "Спартак 1918" - "Черноморец" Балчик при юношите - прекратен при 8:0
04.05.2016 На този ден ни напусна Живко Господинов
27.04.2016 "Калиакра" Каварна - "Спартак 1918" 1:0 при юношите
20.04.2016 "Светкавица" Търговище - "Спартак 1918" 0:1 при юношите
06.04.2016 "Доростол" Силистра - "Спартак 1918" 3:2 при юношите
30.03.2016 "Спартак 1918" - "Добруджа 1919" 0:0 при юношите
23.03.2016 "Ботев" Нови пазар - "Спартак 1918" 0:3 при юношитe
16.03.2016 "Спартак 1918" - "Дунав 2010" 0:2 при юношите
09.03.2016 "Шумен 2007" - "Спартак 1918" 0:2 при юношитe, в първия пролетен кръг
10.12.2015 Красимир Зафиров - Председател на ветераните на "Спартак"
04.11.2015 "Черноморец" Балчик - "Спартак 1918" 0:11 при юношитe
28.10.2015 "Спартак 1918" - "Калиакра" 2:0 при юношите
21.10.2015 "Спартак 1918" - "Светкавица" 1:2 при юношите. "Лудогорец" - "Спартак" 3:2 при ветераните
15.10.2015 "Спартак" - "Светкавица" 10:1 при ветераните
14.10.2015 "Спартак" - срещу "Светкавица" при ветераните
07.10.2015 "Спартак 1918" - "Доростол" 1:0 при юношите
30.09.2015 "Добруджа 1919" - "Спартак 1918" 0:3 при юношите
23.09.2015 "Спартак 1918" - "Ботев" Нови пазар 4:0 при юношите
16.09.2015 "Дунав 2010" - "Спартак 1918" 1:0 при юношите
  
1 2 3 4 5 6 7