02.10.2016 - НОВИНИ
"Искра" Генерал Киселово - "Спартак 1918" 0:3. Иван Караиванов направи дарение на представителния отбор

"Спартак 1918" победи "Искра" Генерал Киселово с 3:0 като гост, в мач IV кръг на първенството в областната група.

"Соколите" имаха пълно превъзходство през целия мач, но през първото полувреме пропуснаха няколко положения, а след почивката реализираха 3 гола.

Голмайстори: Георги Бербенков - 2 гола (52, 74) и Радослав Радев (57).

"Спартак 1918": Георги Георгиев, Евгени Младенов, Мартин Киров, Кристиян Тончев, Галин Георгиев, Симеон Николов, Динко Динков, Дениз Гюрешчи, Христо Станев, Георги Бербенков, Радослав Радев (Радослав Бориславов, Виктор Димитров, Даниел Друмев, Антон Йорданов).

Футболният деятел "Спартак" от 70-те, 80-те и 90-те години на миналия век Иван Караиванов направи дарение на представителния отбор. Той предостави футболен екип и премия.

Футболният екип е на италианската марка "Зеус" и е с бели фланелки, гащета и чорапи, защото ще се използва като резервен, тъй като титулярният екип на "Спартак 1918" е изцяло в синьо.
Представителният отбор на "соколите" излезе за първи път с новия екип срещу "Устрем" Караманите, но този мач беше прекратен заради пороен дъжд и градушка, а днес изигра първия си цял мач с него при гостуването си в Генерал Киселово.

За победата Иван Караиванов дари и обща премия от 500 лв.

Ръководството, треньорите и футболистите на ФК "Спартак 1918" благодарят на Иван Караиванов за направения жест към клуба!

В следващия V кръг на първенството в областната група "Спартак 1918" е домакин на "Спортист" Михалич. Мачът е на 9 октомври, неделя, от 16 ч., на стадион "Спартак".

На снимката горе: "Спартак 1918" с новия екип;
на малката снимка: дарителят Иван Караиванов.
АРХИВ НОВИНИ
31.08.2017 Турнирът "Илия Кирчев" ще се проведе на 2 септември
28.08.2017 99 години ФК "Спартак 1918" Варна! Ръководството на клуба честити празника на всички спартаклии!
26.08.2017 "Септември" Тервел - "Спартак 1918" 2:0
25.08.2017 "Спартак 1918" картотекира още 2-ма футболисти
20.08.2017 "Спартак 1918" - "Кубрат" 1:1
18.08.2017 "Спартак 1918" картотекира още 4 футболисти
13.08.2017 "Спартак 1918" - "Локомотив" Русе 1:3
12.08.2017 "Спартак 1918" картотекира 14 футболисти за първия мач
08.08.2017 "Спартак 1918" ще играе срещу "Локомотив" Русе във Варна. Програмата за есенния полусезон в Североизточната трета лига
05.08.2017 Контролният мач с "Ботев" Нови пазар няма да се играе
04.08.2017 "Спартак 1918" ще играе контролен мач с "Ботев" Нови пазар
02.08.2017 "Спартак 1918" ще гостува на "Локомотив" Русе в първия кръг на Трета лига