11.02.2017 - НОВИНИ
"Спартак" - "Калиакра" Каварна 0:4

Обединеният отбор на "Спартак" загуби от "Калиакра" Каварна с 0:4 в контролен мач, игран на стадион "Локомотив".

Гостите откриха резултата през първото полувреме, а през втората част реализираха още 3 гола.

В състава на "Спартак" взеха участие трима нови футболисти, които от няколко дни се подготвят с отбора. Това са: вратарят Чавдар Панайотов (от ФК "Спартак Варна"), халфът Диян Моллов (от "Камчиец" Дългопол, но е юноша на "Сливен") и нападателят Александър Аргиров (от "Несебър").

"Спартак": Георги Георгиев, Джемил Джемил, Кристиян Калудов, Вилиян Денчев, Мартин Киров, Симеон Николов, Динко Динков, Христо Станев, Симеон Симеонов, Ивайло Русев, Георги Бербенков (Чавдар Панайотов, Георги Щерев, Денислав Драганов, Даниел Друмев, Дениз Гюрешчи, Владислав Георгиев, Радослав Радев, Диян Моллов, Александър Аргиров).
18.04.2018 "Септември" Тервел - "Спартак" 1:0
14.04.2018 "Спартак" - "Калиакра" Каварна 3:0. Десислав Дяков - с втори хеттрик за сезона
06.04.2018 "Локомотив" Русе - "Спартак" 0:1. Феновете на "соколите" подкрепиха каузата на "Ботев" Пловдив
03.04.2018 "Спартак" ще гостува на "Локомотив" Русе на 6 април, от 15 часа. Програмата на Североизточната трета лига до края на сезона
31.03.2018 "Добруджа" - "Спартак" 2:0
23.03.2018 Мачът "Добруджа" - "Спартак" се отлага
17.03.2018 Официалният екип на "Спартак" Варна вече е в продажба за феновете
14.03.2018 "Суворово" - "Спартак" 0:1
10.03.2018 "Спартак" - "Бенковски" Бяла 7:1. Десислав Дяков - с хеттрик. "Спартак" - "Дунав" Русе 3:0 при децата
09.03.2018 Бъди част от промяната!
27.02.2018 Мачът "Суворово" - "Спартак" е отложен
24.02.2018 "Спартак" - "Калиакра" Каварна 2:0. "iphoneplace" е новият спонсор на "соколите"