22.04.2017 - НОВИНИ
"Спортист" Михалич - "Спартак 1918" 1:4. Ветераните спечелиха турнира "Георги Димитров - Червения"

"Спартак 1918" победи "Спортист" Михалич с 4:1 като гост, в мач от ХIV кръг на първенството в областната група.

"Соколите" тотално надиграха съперника. През първото полувреме те поведоха с 3:0, след 2 гола на Георги Бербенков (5, 45) и Динко Динков (21). През втората част домакините върнаха 1 гол в 62-та минута, а Ивайло Русев (90) от пряк свободен удар оформи крайния резултат.

"Спартак 1918": Христо Купенов, Георги Щерев, Вилиян Денчев, Мартин Киров, Венелин Колимечков (59 - Петър Душков), Симеон Николов, Динко Динков (55 - Диян Моллов), Владислав Георгиев (50 - Даниел Друмев), Ивайло Русев, Симеон Симеонов (61 - Радослав Радев), Георги Бербенков (65 - Дениз Гюрешчи).

Също днес, на "Спортпалас" край Варна, ветераните на "Спартак 1918" спечелиха традиционния турнир в памет на легендарния нападател на "Черно море", ЦСКА и националния отбор - Георги Димитров (Червения).

В първия мач "соколите" разгромиха отбора на "Люлебургас" (Турциа) с 9:1 и се класираха за финала. 4 гола вкара Марин Петров, хеттрик - Иван Найденов, Диян Дончев и Иван Караджов - по 1.

На финала "Спартак 1918" победи "Черно море" с 3:0 и спечели трофея. Хеттрик реализира Марин Петров, който стана и голмайстор на турнира със 7 гола.

Съставът на победителите: Георги Арнаудов, Ивайло Тодоров, Латин Венков, Диян Дончев, Стоян Тодоров, Марин Петров, Диян Генчев, Иван Караджов, Марин Ценов, Радомир Тодоров, Мирослав Коларов (на смяна влязаха Стефан Дончев, Бойко Косев, Димитър Кръстев, Николай Ненков, а в първия мач участваха Живко Бояджиев, Иван Найденов, Цветан Миланов и Калоян Керанов).
АРХИВ НОВИНИ
20.09.2017 "Спартак 1918" - "Суворово" 0:3
17.09.2017 "Спартак 1918" - "Хитрино" 1:3
09.09.2017 "Светкавица" Търговище - "Спартак 1918" 4:0
06.09.2017 На този ден: 60 години от рождението на Живко Господинов
03.09.2017 "Спартак 1918" - "Ботев" Нови пазар 1:6
02.09.2017 "Спартак 1918" спечели турнира "Илия Кирчев" (снимки)
01.09.2017 Североизточната трета лига остава с 11 отбора
31.08.2017 Турнирът "Илия Кирчев" ще се проведе на 2 септември
28.08.2017 99 години ФК "Спартак 1918" Варна! Ръководството на клуба честити празника на всички спартаклии!
26.08.2017 "Септември" Тервел - "Спартак 1918" 2:0
25.08.2017 "Спартак 1918" картотекира още 2-ма футболисти
20.08.2017 "Спартак 1918" - "Кубрат" 1:1
18.08.2017 "Спартак 1918" картотекира още 4 футболисти
13.08.2017 "Спартак 1918" - "Локомотив" Русе 1:3
12.08.2017 "Спартак 1918" картотекира 14 футболисти за първия мач
08.08.2017 "Спартак 1918" ще играе срещу "Локомотив" Русе във Варна. Програмата за есенния полусезон в Североизточната трета лига
05.08.2017 Контролният мач с "Ботев" Нови пазар няма да се играе
04.08.2017 "Спартак 1918" ще играе контролен мач с "Ботев" Нови пазар
02.08.2017 "Спартак 1918" ще гостува на "Локомотив" Русе в първия кръг на Трета лига