26.08.2017 - НОВИНИ
"Септември" Тервел - "Спартак 1918" 2:0

"Спартак 1918" загуби от "Септември" Тервел с 0:2, като гост, в мач от III кръг на Североизточната трета лига.

"Соколите" играха добре и се раздадоха до край, а вратарят Митко Недев имаше отлични прояви, но въпреки това домакините откриха резултата в 56-та минута. В последните минути варненци изпуснаха чисти положения, а в заключителните секунди на допълнителното време (90+5) домакините отбелязаха втория гол.

"Спратак 1918": Митко Недев, Микаел Асад, Вилиян Денчев, Никола Христов, Синан Мехмед, Кирил Кръстев, Ивайло Русев, Милен Бабаджанов (72 - Виктор Димитров), Станко Георгиев, Ерхан Чете, Мартин Недев.

В следващия IV кръг на първенството в Североизточната трета лига "Спартак 1918" e домакин на "Ботев" Нови пазар. Мачът е на 3 септември, неделя, от 17 ч., на стадион "Локомотив".
АРХИВ НОВИНИ
14.04.2018 "Спартак" - "Калиакра" Каварна 3:0. Десислав Дяков - с втори хеттрик за сезона
06.04.2018 "Локомотив" Русе - "Спартак" 0:1. Феновете на "соколите" подкрепиха каузата на "Ботев" Пловдив
03.04.2018 "Спартак" ще гостува на "Локомотив" Русе на 6 април, от 15 часа. Програмата на Североизточната трета лига до края на сезона
31.03.2018 "Добруджа" - "Спартак" 2:0
23.03.2018 Мачът "Добруджа" - "Спартак" се отлага
17.03.2018 Официалният екип на "Спартак" Варна вече е в продажба за феновете
14.03.2018 "Суворово" - "Спартак" 0:1
10.03.2018 "Спартак" - "Бенковски" Бяла 7:1. Десислав Дяков - с хеттрик. "Спартак" - "Дунав" Русе 3:0 при децата
09.03.2018 Бъди част от промяната!
27.02.2018 Мачът "Суворово" - "Спартак" е отложен
24.02.2018 "Спартак" - "Калиакра" Каварна 2:0. "iphoneplace" е новият спонсор на "соколите"