05.11.2017 - НОВИНИ
"Кубрат" - "Спартак 1918" 2:2

"Спартак 1918" завърши наравно с "Кубрат" - 2:2 като гост, в мач от ХIII кръг на първенството в Североизточната трета лига.

Домакините поведоха още в 3-та минута с гол от пряк свободен удар, но в 29-та Вилиян Денчев изравни.
Ерхан Чете изведе "соколите" напред в 46-та минута, но в последната минута, след явно нарушение срещу Никола Христов, на метър пред голлинията, домакините успяха да изравнят.

"Спартак 1918": Калин Дянков, Веселин Костадинов, Андрей Николаев, Никола Христов, Виктор Димитров, Кирил Кръстев, Димитър Кулов, Микаел Асад (88 - Кристиян Колев), Ерхан Чете, Милен Бабаджанов (65 - Кирил Радев), Вилиян Денчев.

В следващия XIV кръг на първенството в Североизточната трета лига "Спартак 1918" e домакин на "Септември" Тервел. Мачът е на 12 ноември, неделя, от 14 ч. на стадион "Локомотив".
18.04.2018 "Септември" Тервел - "Спартак" 1:0
14.04.2018 "Спартак" - "Калиакра" Каварна 3:0. Десислав Дяков - с втори хеттрик за сезона
06.04.2018 "Локомотив" Русе - "Спартак" 0:1. Феновете на "соколите" подкрепиха каузата на "Ботев" Пловдив
03.04.2018 "Спартак" ще гостува на "Локомотив" Русе на 6 април, от 15 часа. Програмата на Североизточната трета лига до края на сезона
31.03.2018 "Добруджа" - "Спартак" 2:0
23.03.2018 Мачът "Добруджа" - "Спартак" се отлага
17.03.2018 Официалният екип на "Спартак" Варна вече е в продажба за феновете
14.03.2018 "Суворово" - "Спартак" 0:1
10.03.2018 "Спартак" - "Бенковски" Бяла 7:1. Десислав Дяков - с хеттрик. "Спартак" - "Дунав" Русе 3:0 при децата
09.03.2018 Бъди част от промяната!
27.02.2018 Мачът "Суворово" - "Спартак" е отложен
24.02.2018 "Спартак" - "Калиакра" Каварна 2:0. "iphoneplace" е новият спонсор на "соколите"