18.11.2017 - НОВИНИ
"Ботев" Нови пазар - "Спартак 1918" 2:1

"Спартак 1918" загуби от "Ботев" Нови пазар с 1:2 като гост, в мач от XV кръг на първенството в Североизточната трета лига.

Домакините поведоха в 5-та минута и удвоиха в 32-та минута, а Ерхан Чете от "Спартак 1918" оформи крайния резултат, с гол в 44-та минута.

"Спартак 1918": Калин Дянков (46 - Георги Стоянов), Веселин Костадинов, Вилиян Денчев, Никола Христов, Виктор Димитров, Андрей Николаев, Кирил Кръстев (65 - Явор Каравелски), Димитър Кулов, Ивайло Русев, Микаел Асад, Ерхан Чете.

В следващия XVI кръг на първенството в Североизточната трета лига "Спартак 1918" e домакин на "Светкавица" Търговище. Мачът е на 26 ноември, неделя, от 14 ч. на стадион "Локомотив".