10.03.2018 - НОВИНИ
"Спартак" - "Бенковски" Бяла 7:1. Десислав Дяков - с хеттрик. "Спартак" - "Дунав" Русе 3:0 при децата

"Спартак" победи "Бенковски" Бяла със 7:1, в мач от XX кръг на първенството в Североизточната трета лига, игран на стадион "Локомотив".

Нападателят на "соколите" Десислав Дяков реализира хеттрик, с голове в 14-та, 32-та и 81-та минута.
Другите голове вкараха Александър Йовчев (10), Ивайло Русев (12), Георги Димитров (44) и Георги Гушлев (77). Почетното попадение за гостите бе в 72-та минута.

Съставът на "Спартак": Мирослав Марков, Александър Йовчев (46 - Иво Михайлов), Вилиян Денчев, Боян Илиев, Михаел Михалев, Милен Николов (50 - Георги Гушлев), Васко Боев, Ивайло Русев (52 - Илиян Неделчев), Георги Димитров, Славомир Събков, Десислав Дяков.

В следващия мач, от отложения XIX кръг на първенството в Североизточната трета лига, "Спартак" щe гостува на "Суворово". Мачът е на 14 март, сряда, от 15 ч. на стадиона в Суворово.

Също днес, детският отбор на "Спартак", с треньор Стефан Дончев, победи "Дунав" Русе с 3:0, в мач от първенството на елитната група U 15, игран на стадион "Локомотив".

Головете за победителите реализираха Павел Труфев, Давид Денчев и Алеко Димитров.

На снимката: Десислав Дяков.